top of page

Usługi auto detailingowe

 

 

W Car Styling Warszawa jest studiem auto detailingu. U nas kompleksowo zajmiemy się twoim samochodem lub innym pojazdem, który wymaga dokładnego czyszczenia i konserwacji. W Car Styling Warszawa nasze usługi dzielimy na dwie kategorie "karoseria i felgi" oraz "wnętrze i komora silnika"

Karoseria i felgi

W kategorii pierwszej wykonujemy działania na zewnątrz pojazdu takie jak mycie, czyszczenie, konserwacja i zabezpieczanie karoserii oraz felg samochodowych. Decydując się na pierwszą kategorię Twoje auto będzie poddany działaniu, które odnowią lakier samochodowy.W Car Styling Warszawa wykonamy usługi długotrwale zabezpieczające wszystkie powierzchnie metalowych przed działaniem korozji. Nałożymy powłokę ceramiczną na Twój nowy samochód, która zapewni ochronę przed zabrudzeniem i zarysowaniem. Nakleimy najlepszej jakości folie na Twoje auto, która zabezpieczy karoserię przed działaniem zewnętrznym.

Lampy samochodowe, które z upływem lat tracą swoje właściwości w Car Styling Warszawa zostaną zregenerowane. Felgi samochodowe powrócą do wyglądu z dnia w którym je zakupiłeś oraz zostaną zabezpieczone najwyższej jakości produktami.  Nakleimy na karoserie specjalistyczne folie ochronne, które charakteryzują się wysokim połyskiem, odpornością na szkodliwe oddziaływanie środowiska, a na dodatek mają właściwości samoregenerujące. Dla właścicieli kabrioletów możemy zaoferować usługę impregnacji materiałowych poszyć dachowych.

Wnętrze i komora silnika

W kategorii drugiej w Car Styling Warszawa kompleksowo zadbany o wnętrze twojego pojazdu oraz o komorę silnika abyś mógł być zadowolony ze stanu swojego pojazdu w każdym momencie korzystania z niego. Czyste wnętrze Twojego samochodu zapewni komfort podróży wszystkim osobom znajdującym się w aucie. W naszym studiu dokładnie odkurzamy oraz  czyścimy wszystkie detale i najdrobniejsze elementy deski rozdzielczej, tapicerki oraz wnętrza bagażnika. Oferujemy usługi tapicerstwa samochodowego oraz  czyszczenia podsufitki czy zabezpieczenia kokpitu powłoką antystatyczną. Dodatkowo oferujemy usługę bezpiecznego czyszczenia komory silnika  na którą składa się odświeżenie elementów plastikowych i gumowych pod maską.

Zapoznaj się ze szegółową ofertą Car Styling Warszawa, które składają się na profesjonalny auto detailing samochodów oraz detailing motocykli.

Please reload

bottom of page