top of page

O nas

Car Styling Warszawa to studio pielęgnacji aut stworzone przez pasjonatów, którzy od zawsze związani są z motoryzacją.


W tym miejscu Twoje auto zostanie otoczone kompleksową opieką specjalistów od detailingu od podstawowego mycia pojazdu po nałożenie powłoki ceramicznej na lakier. Wszystko po to aby Twój samochód wyróżniał się spośród pozostałych pojazdów.

Dlaczego warto skorzystać z usług Car Styling Warszawa?

Motoryzacja to nasze hobby. Dzięki wielu szkoleniom z zakresu auto detailingu połączyliśmy naszą pasję z pracą. Oddając swój samochód w nasze ręce masz pewność, że wybraną usługę wykonamy profesjonalnie.

Sprawdź wykonane przez nas wcześniej usługi detailingowe w zakładce realizacje.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie zapraszamy do kontaktu.

Cupra

Cupra

BMW M

BMW M

Jaguar

Jaguar

Audi S line

Audi S line

V8

V8

Audi

Audi

AMG

AMG

Zaciski

Zaciski

AMG

AMG

V8T

V8T

Bi Turbo

Bi Turbo

Nasze studio - Car Styling Warszawa

Miło jest nam poinformować o otwarciu najnowszego studia Car Styling. Dysponujemy stanowiskiem myjni ręcznej oraz stanowiskiem do wykonywania profesjonalnych usług detailingowych.

Odpowiednia temperatura i oświetlenie jakimi dysponuje studio Car Styling Warszawa to niezbędne narzędzia do wykonywania precyzyjnych usług detailingowych jak nałożenie powłoki ceramicznej czy oklejenie samochodu folią.

 

Studio Car Stylnig Warszawa jest jednym z czterech punktów grupy Car Styling, która dysponuje nowoczesnymi foliami LEGEND PPF oraz XPEL, zapewniającymi ochronę pojazdom przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi przez wiele lat.

 

W naszym studio pracujemy tylko na najnowszej generacji kosmetykach i środkach czyszczących, które są w pełni bezpieczne dla Twojego samochodu. Nasz zespół odbył wiele szkoleń z zakresu oklejania samochodów foliami ochronnymi oraz nakładania powłok ceramicznych co w połączeniu z ogromnym doświadczeniem świadczy o profesjonalizmie naszych usług detailingowych.

Nagrody:
Nagroda
bottom of page